Yaralanmalı Trafik Kazaları

Yaralanmalı Trafik Kazaları

Yaralanmalı Trafik Kazaları Ülkemizde maalesef her yıl yüzlerce, binlerce trafik kazası olmaktadır. Meydana gelen trafik kazalarından dolayı binlerce insan hayatını kaybetmekte ve yaralanmaktadır. Trafik kazalarından kaynaklanan tazminat davaları hukuk mahkemelerinin esasında önemli bir yer tutmaktadır. Yaralanmalı trafik kazalarında 3 ayrı dalda hizmet veriyoruz: Cismani Zarar Tazminatı, Geçici İş Göremezlik Tazminatı, Tedavi Giderleri

cismani-zarar-tazminati
cismani-zarar-tazminati

CİSMANİ ZARAR TAZMİNATI

Geçirmiş olduğunuz yaralanmalı bir trafik kazasından ötürü işinizden, kazancınızdan zarara uğradıysanız cismani zarar tazminatı ile bu zararınızı tazmin edebilirsiniz. Yalnızca mesleğinizden çalışıp elde ettiğiniz bir kazanç değil, tedavi sürecinde günlük işinizi yapamamak, kazadan dolayı bir süre okulunu gidemeyen ve yıl kaybına uğrayan bir öğrenci de cismani zarar tazminatına başvurabilir.

Cismani zarardan dolayı doğan zararınızı tazmin etmek için aşağıdaki formu doldurmanız yeterli! Uzman arkadaşlarımız size bir iş günü içerisinde ulaşacaklardır.

gecici-is-goremezlik-tazminati
gecici-is-goremezlik-tazminati

GEÇİCİ İŞ GÖREMEZLİK TAZMİNATI

Kaza geçiren kişinin, kalıcı sakatlık durumu söz konusu olmayıp, bir süre tedavi görmesi, iyileşinceye kadar çalışamaması ve bu yüzden iş ve kazanç kaybına uğramış bulunması “geçici iş göremezlik”tir. Yargıtay kararlarında buna “mesleki işten kalma süresi” veya “çalışılamayan süre” denilmektedir.

Tüm bu süreçte kişinin çalışamamasından veya iş göremezliğinden dolayı meydana gelen maddi zararlar kazaya sebep olan taraftan tazmin edilebilir.

Geçici iş göremezlik tazminatı için aşağıdaki formu doldurmanız yeterli! Uzman arkadaşlarımız size bir iş günü içerisinde ulaşacaklardır.

Yaralanmalı Trafik Kazaları
Yaralanmalı Trafik Kazaları
TEDAVİ GİDERLERİ

Günümüzde meydana gelen trafik kazalarından birçok kişi meydana gelen geçici yaralanma veya kalıcı sakatlıklarda tedavi giderlerini sigorta veya kendi cebinden ödeyeceğini düşünüyor. Bilgi eksikliğinden dolayı haksız yere başınıza gelen yaralanma ve kazalarda tedavi giderlerinizi kendiniz ödeyeceğinizi düşünebilirsiniz ancak kazada kusurlu olan taraftan tedavi giderlerinizi isteyebilirsiniz.

Tedavi giderlerinizi tazmin etmek için aşağıdaki formu doldurmanız yeterli! Uzman arkadaşlarımız size bir iş günü içerisinde ulaşacaklardır.

Aracınızın kaybettiği değeri artık hızlıca hesaplayabilirsiniz!

Kaza sonrası aracınızın kaybettiği değeri öğrenmek için internette yorum yorum gezmenize artık gerek yok! Aracınızın kaybettiği değeri, hesaplama aracımız ile hesaplayarak hızlıca size söylüyoruz.

Phone icon
Telefon
İletişim
WhatsApp icon
WhatsApp