ARAÇ DEĞER KAYBI İÇİN NELER YAPIYORUZ

Araç Değer Kaybı

Araç değer kaybı trafik kazası sonucunda oluşan 2.el değerini düşürdüğü için maddi değer kaybı oluşur. Bu hasarda değer kaybını kusurlu olan aracın trafik poliçesi kapsamında zmms limitler dahilinde veya limitlerin bittiği zaman kusurlu olan araç sürücüsü ve araç sahibi öder.

01
Araç Değer Kaybı Nedir

Araç Değer Kaybı Nedir?

Aracın değer kaybı nedir? En basit tanımıyla araç değer kaybı, aracınızın kazadan önceki hasarsız piyasa değeri ile kazadan sonraki onarım görmüş piyasa değeri arasındaki fark olarak ifade edilebilir. Tarfik kazası neticesinde

02

Hasar Değer Kaybı

Trafikte bulunan her araç maalesef potansiyel olarak kaza riski taşımaktadır. Dolayısıyla her sürücünün hasar değer kaybı hakkı konusunda bilgi sahibi olmasında büyük yarar bulunuyor.

03
Trafik Kazası Sakatlık Tazminatı

Trafik Kazası Sakatlık Tazminatı

Üzücü sonuçları olan trafik kazalarında sakatlananlar için geliştirilen tazminat sistemleri araştırmanıza web sayfamızdan başlayabilirsiniz. Çünkü kalıcı şekilde sakatlanmaların yaşandığı trafik kazası sakatlık tazminatı sizlerin en doğal hakları arasında yer alıyor

04

Trafik Kazası Kazanç Kaybı

Hepimizin bildiği üzere modern yaşamın en büyük getirisi günümüzde kullandığımız araçlardır. Bu durum ister istemez trafik kazalarını beraberinde getiriyor. Tabi trafik kazası kazanç kaybı tazminatı bu durumlar sonrasında ortaya çıkan kaybın telafisini sağlıyor.

05
Trafik Kazası Kazanç Kaybı

Kaza Sonrası aracın Değeri Nasıl Belirlenir?

Bir aracın azalan değerini hesaplamak için günümüzde çoğu araba sigortası şirketi 17c adı verilen bir formül kullanır . Kaza Sonrası aracın Değeri Nasıl Belirlenir? Bu formül aşağıdaki adımları içerir:

06
Süreç Nasıl İşler ?

4 Adımda işleminizi bitiriyoruz.

1

Yetki

Bizlere vereceğiniz yetki ile işlemlerinizi başlatıyoruz. Sizler bu işlemler için hiçbir masraf yapmıyorsunuz.

2

Raporlama

Uzman eksperlere evrakı iletiyor ve aracınızdaki reel değer kaybı bedelini raporlamalarını talep ediyoruz.

3

Sigortaya Başvuru

Rapor ve evraklar ile sigorta şirketine başvuruyor ve aracınızdaki değer kaybı bedelinin ödenmesini talep ediyoruz.

4

Sorun Çözüldü!

Sizler için süreci takip ediyor ve sonuçlandırıyoruz. Sizler zamandan tasarruf ettiğiniz kadar herhangi bir masraf da yapmıyorsunuz.

Araç değer kaybı hesaplama

Phone icon
Telefon
İletişim
WhatsApp icon
WhatsApp