İhtiyaca Uygun Hukuki Çözümler

Pendik Araç Değer Kaybı

Araç Değer Kaybı Nedir?

Aracın değer kaybı nedir? En basit tanımıyla araç değer kaybı, aracınızın kazadan önceki hasarsız piyasa değeri ile kazadan sonraki onarım görmüş piyasa değeri arasındaki fark olarak ifade edilebilir. Tarfik kazası neticesinde aracınız…..
Devamını Oku
Vefat-Tazminati

Vefat Tazminatı

Trafik kazası sonucu ölen kişinin desteğinden yoksun kalanlar, kaza sorumlularından maddi ve manevi tazminat, cenaze giderleri ve ölüm hemen gerçekleşmediyse kaza gününden ölüm gününe kadar yapılan hastane giderleri

Devamını Oku
Sigorta-Tahkim-Komisyonu

Sigorta Tahkim Komisyonu

 Sigorta Tahkim Komisyonu, sigorta ettiren veya sigorta sözleşmesinden menfaat sağlayan kişiler ile riski üstlenen taraf arasında sigorta sözleşmesinden doğan uyuşmazlıkların çözümünü sağlamaktır.

Devamını Oku
Güngören Araç Değer Kaybı

Pert Farkı Tazminatı

İkame Araç Pert Araç Sigortalı aracın %70 veya daha fazla oranda hasara uğraması ile kullanılamaz hale gelmesi veya onarım masraflarının sigorta değerine yaklaşması durumunda ise ağır hasar kaydı veya pert araç kaydı ortaya çıkmaktadır.
Devamını Oku
sakatlik-tazminati

Sakatlık Tazminatı

Kalıcı sakatlık sonucu işgücü kaybı zararları, kazanç kaybı ve kazançlarda bir eksilme olmasa bile güç kaybı nedeniyle maddi ve manevi tazminat talep edilebilir.
Devamını Oku
aracindegerkaybialma-1

Değer Kaybı Bedeli Nasıl Hesaplanır ?

Tarafımıza başvurduğunuzda, aracınızın değer kaybı bedelini Hazine Müsteşarlığı tarafından yetkilendirilmiş Eksperlerimiz hesaplamakta ve rapor haline getirmektedir. Eksperlerimiz, alanında uzun yılların tecrübesi ile uzman kişilerdir.
Devamını Oku
Hasar-Farki-Tazminati

Hasar Farkı Tazminatı

Hasar bedel ya da hasar farkı tazminatı; kazalı araçta oluşan teknik nitelikteki zararın giderilmesi ile onarım giderlerine ilişkindir. Sigorta şirketleri; hasara uğrayan araçlar için tazminat ödemek yerine aynen tazmin olarak ifade edilebilen,
Devamını Oku
Kadıköy Araç Değer Kaybı

Ticari Kazanç Kaybı

Trafik kazası nedeniyle hasar gören ticari aracın onarım süresi boyunca kullanılamaması ya da işletilememesi nedeniyle ortaya çıkan zarar, ticari araçlarda (taksi, dolmuş, otobüs, tır, servis, minibüs ve diğer ticari araçlar) ticari kazanç kaybı tazminatının konusunu oluşturmaktadır.
Devamını Oku
Deger-Kaybi-Hesaplama-Kriterleri-Nelerdir

Değer Kaybı Hesaplama Kriterleri Nelerdir?

Kaza yapan arabanın ikinci el piyasasında değer kaybetmesi araç değer kaybı olarak tanımlanır. Kazanın ertesinde araç muayene ve bakım işlemlerinden geçse dahi arabanın satış fiyatında bir düşüş gözlemlenir.
Devamını Oku

Title

Uzman Ekip Üyeleri

Avukatlarımız

Adım Adım

Biz nasıl çalışırız?

1

Hukuk Danışmanlığı

2

Kaza Tesbit Tutanak

3

Soruşturma

4

Davanızı Başlatıyoruz

Request a Free Call Back

_

      Ara